Movies
Ratings
489
Roman HolidayRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
One on OneRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0