Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 4.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 4.0