Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5