Series
Ratings
27
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0