Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- 6 DaysRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0