Movies
Ratings
462
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.0