Titles you rated
Fast FiveRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0