Titles you rated
Spy GameRated ★ 3.5
Raging BullRated ★ 3.5
Rio BravoRated ★ 3.5
The Rules of the GameRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
RamsRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 3.5
MacbethRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 4.0
Le Cercle rougeRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Hard EightRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5