Series
Ratings
45
The NewsroomRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- The ParadiseRated ★ 4.0
90210Rated ★ 3.0
CranfordRated ★ 4.5
CranfordRated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The O.C.Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 5.0