Movies
Ratings
476
The Truman ShowRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Civil WarRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5