Series
Ratings
149
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0