Titles you rated
My BrotherRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0