Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0