Movies
Ratings
136
The Lion KingRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0