Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 1.5- WaterdropRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0