Titles you rated
- Di Gi Charat Nyo!Rated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 3.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 4.5
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.0
- 신비한 별의 쌍둥이 공주 꼬옥!Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0