Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Operation undeadRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5