Titles you rated
The ResidenceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0