Movies
Ratings
963
Next FloorRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Love StoryRated ★ 4.0- The Life and Death of Monty JubeiRated ★ 3.5
God's Daughter DancesRated ★ 3.5
White SnakeRated ★ 3.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 3.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
BaoRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 4.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 2.5