Titles you rated
Master's SunRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 5.0- RNARated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0