Titles you rated
Free GuyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5