Titles you rated
The SubstanceRated ★ 0.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5