Series
Ratings
53
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0