Movies
Ratings
501- Love ResetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Night FishingRated ★ 1.0
LobbyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5