Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0