Movies
Ratings
541
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Man UpRated ★ 4.5