Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0