Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- AlcatrazRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.5- AlphasRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- AlphasRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0