Movies
Ratings
230 Call Me ChihiroRated ★ 3.5 Call Me ChihiroRated ★ 3.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 The SummerRated ★ 3.0 The SummerRated ★ 3.0
 Good Will HuntingRated ★ 4.5 Good Will HuntingRated ★ 4.5
 What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0 What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
 In My DreamsRated ★ 2.0 In My DreamsRated ★ 2.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 Love in the Big CityRated ★ 5.0 Love in the Big CityRated ★ 5.0
 Loving VincentRated ★ 3.5 Loving VincentRated ★ 3.5
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 HereditaryRated ★ 3.5 HereditaryRated ★ 3.5
 Memories of MurderRated ★ 4.5 Memories of MurderRated ★ 4.5
 Wall to WallRated ★ 1.5 Wall to WallRated ★ 1.5
 The TerminalRated ★ 4.0 The TerminalRated ★ 4.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
 Love & Other DrugsRated ★ 2.0 Love & Other DrugsRated ★ 2.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
 No Country for Old MenRated ★ 0.5 No Country for Old MenRated ★ 0.5
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0 The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0