Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5