Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- The Duke of Death and His MaidRated ★ 3.5
- The Duke of Death and His MaidRated ★ 3.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.5
The Duke of Death and His MaidRated ★ 3.5
TomorrowRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
アホガールRated ★ 3.5