Movies
Ratings
410
The Life Before Her EyesRated ★ 3.0
CracksRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
TradeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0