Movies
Ratings
136
Take This WaltzRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5