Movies
Ratings
208
The NotebookRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
RottweilerRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0