Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5