Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Modern LoveRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5