Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.0
MaborosiRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5