Movies
Ratings
429
DrumlineRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 1.0