Movies
Ratings
397
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Man of WillRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0- A Chinese Odyssey: Part ThreeRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Wu KongRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 4.5