Series
Ratings
72
VagabondRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0