Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0