Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
EchoRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Monarch: Legacy of MonstersRated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0