Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0