Movies
Ratings
350
AquamanRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The PostRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0