Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Awkward.Rated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0- New GirlRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0