Titles you rated
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0