Movies
Ratings
77 A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0 A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
 InsidiousRated ★ 4.0 InsidiousRated ★ 4.0
 Good Will HuntingRated ★ 3.0 Good Will HuntingRated ★ 3.0
 The ClientRated ★ 4.0 The ClientRated ★ 4.0
- BlackRated ★ 4.0
 The NeighborsRated ★ 3.0 The NeighborsRated ★ 3.0
 X-Men: First ClassRated ★ 4.0 X-Men: First ClassRated ★ 4.0
 Secret ReunionRated ★ 5.0 Secret ReunionRated ★ 5.0
 Joint Security AreaRated ★ 5.0 Joint Security AreaRated ★ 5.0
 DerangedRated ★ 2.0 DerangedRated ★ 2.0
 I Saw the DevilRated ★ 4.0 I Saw the DevilRated ★ 4.0
 I Am LegendRated ★ 4.0 I Am LegendRated ★ 4.0
 The Truman ShowRated ★ 3.0 The Truman ShowRated ★ 3.0
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 All About My WifeRated ★ 4.0 All About My WifeRated ★ 4.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 4.0 Nameless GangsterRated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 3.0 A Werewolf BoyRated ★ 3.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0