Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 1.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 2.0
The GentlemenRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
FailanRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0