Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Jinx: The Life and Deaths of Robert DurstRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0