Movies
Ratings
386
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
I Only Rest in the StormRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
MaestroRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5